Zaciski do gryfu THORN FIT HD Training Collar black (pair/para)

129,00 

Zestaw 2 zacisków do sztangi Thorn Fit HD Training Collar wykonany został z wysokiej jakości aluminium oraz wyposażony w gumowe wkładki chroniące gryf. Mechanizm zamykania zacisku stabilizuje obciążenia podczas zrzucania sztangi.

Dostępne

ZACISKI OLIMPIJSKIE THORN FIT PREMIUM HD BLACK

Zestaw zacisków Thorn Fit HD Training Collar charakteryzują się wysokiej jakości aluminiową konstrukcją wyposażoną w gumowe wkładki chroniące gryf.
Wyposażone są w precyzyjnie wykonany, wysokiej jakości mechanizm zamykania zacisku, który został zaprojektowany tak, aby utrzymywał nakład na miejscu nawet podczas wielokrotnego zrzucania sztangi.
Solidne wykonanie i wysokiej jakości konstrukcja zadowoli nawet najbardziej wymagającego sportowca. 2-stopniowe otwieranie zabezpiecza sztangę przed nieplanowanym zsunięciem się nakładu, a gumowane wnętrze chroni głowicę gryfu przed uszkodzeniami.
Pasuje do większości gryfów dostępnych na rynku, zaciski są lekkie i niezwykle wytrzymałe.

THORN FIT HD Zaciski – pewność, wytrzymałość i komfort dla Twojego treningu

Zaciski do gryfu THORN FIT HD Training Collar to nieodzowny element Twojego treningu siłowego. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pewności, wytrzymałości i komfortu, te zaciski są idealne dla ambitnych sportowców. Wykonane z wysokiej jakości aluminium i wyposażone w gumowe wkładki, zaciski THORN FIT HD chronią Twoją sztangę przed uszkodzeniami i zapewniają pewne trzymanie nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Dopracowany mechanizm zamykania zacisku gwarantuje stabilność obciążenia, dając Ci pełną kontrolę nad ruchem i bezpieczeństwem podczas treningu. Zaciski THORN FIT HD są łatwe w obsłudze, a ich uniwersalny rozmiar pasuje do większości gryfów dostępnych na rynku. Dzięki lekkiej konstrukcji i solidnemu wykonaniu, zaciski są niezwykle trwałe i niezawodne, towarzysząc Ci w długotrwałym treningu. Zaopatrz się w zaciski THORN FIT HD Training Collar i ciesz się pewnością, wytrzymałością i komfortem podczas każdej serii. Wszystkie te cechy sprawiają, że te zaciski są idealne dla ambitnych sportowców.

Specyfikacja:

 • Waga: 190g/szt
 • Średnica wewnętrzna zacisku: 50mm
 • Zestaw: 2 szt
 • Dwustopniowy system otwierania chroniący przed przypadkowym otwarciem
 • Gumowane wnętrze chroniące gryf
 • Dopracowany mechanizm zapinania zacisku
 • Łatwy w użytku
 • Uniwersalny rozmiar
 • Aluminiowa wytrzymała konstrukcja

Może spodoba się również…

 • 7,50 

  Magnezja służy do niwelowania pocenia się dłoni, co sprawia, że chwyt podczas ćwiczeń siłowych, podnoszenia hantli, sztalugi jest pewniejszy. Stosuje się ją podczas wysiłku fizycznego i długotrwałego chwytu, podciąganiu się na drążku oraz wspinaczce po linie. Pakowana w kostki magnezja jest wygodna w użytkowaniu, przechowywaniu, a wydzielone porcje łatwo rozkruszyć podczas treningu.

 • 789,00 

  Nowy nakład olimpijski składa się z dwóch stalowych tulei płaskich, skręcanych ze sobą śrubami. Specjalnie dobrane tworzywo o dużej gęstości jest zaciskane pomiędzy stalowymi tulejami a duża powierzchnia styku między materiałami powoduje, że talerz charakteryzuje się doskonałymi właściwościami zarówno amortyzującymi jak i dużą wytrzymałością

 • Oczekiwanie na dostawę
  139,90 

  Thorn Fit Training bumper plates Założeniem projektowym talerzy Thorn Fit Training Bumper Plates o wadze 5 kg było stworzenie jak najwęższego talerza, który będzie można dokładać do sztangi z nakładem w celu podnoszenia rekordów. W związku z tym talerze nie powinny być zakładane na sztangę jako jedyne obciążenie i używane […]

 • 359,90 
  Talerze Thorn Fit Training Bumpers zostały zaprojektowane tak aby w jak najmniejszym stopniu odbijały się od podłoża.
  Są jednocześnie wytrzymałe i zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny przez co mogą być użytkowane zarówno w domu jak i komercyjnej przestrzeni treningowej.