Paski do podnoszenia ciężarów THORN FIT Lifting straps Leather PREMIUM black

49,90 

Dostępne

THORN FIT Lifting Straps Leather Premium – mocny chwyt dla dużych obciążeń

THORN FIT Paski do Podnoszenia Ciężarów to niezbędny element wyposażenia każdego entuzjasty siłowni, który szuka niezawodności i trwałości w swoim sprzęcie. Doskonale zaprojektowane paski zapewniają bezpieczne i komfortowe treningi, niezależnie od stopnia zaawansowania osoby trenującej. Ich uniwersalny rozmiar i prosty system wiązania “na pętle” gwarantują idealne dopasowanie do każdej dłoni, zwiększając efektywność treningu i pomagając uniknąć niepotrzebnych kontuzji, a także dają pewność, że paski nie zsuną się z nadgarstków. Paski są wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej, co sprawia, że są bardzo wytrzymałe nawet przy największych obciążeniach podczas treningów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przełamać swoje granice, utrzymując jednocześnie pewność i stabilność. Kiedy trening staje się naprawdę intensywny, paski do podnoszenia ciężarów Lifting Straps Leather Premium są nieocenione, aby zapewnić możliwość pracy z większym ciężarem niż pozwala chwyt trenującego.

DANE TECHNICZNE:
 • Długość 50 cm
 • Szerokość 4 cm
 • Rozmiar uniwersalny
 • Wykonane z wytrzymałej skóry syntetycznej
 • System wiązania: “na pętle”.

Może spodoba się również…

 • 1299,00 

  Gryf olimpijski 20 kg to niezbędny sprzęt, który pozwala efektywnie pracować nad wszystkimi grupami mięśniowymi poprzez takie ruchy, jak: ugięcia, ciągi, podciąganie czy wyciskanie. Pozwala m.in. wzmacniać mięśnie rąk lub klatki piersiowej.

 • 999,00 

  Doskonale znany i kojarzony z dyscypliną Strongman LOG bar to specjalistyczna sztanga, która doskonale różnicuje pracę nad górnymi partiami mięśni. W środku stalowego korpusu znajdują się poprzeczne, radełkowane uchwyty, które wymuszają prawidłowy chwyt przyrządu. LOG bar często wykorzystywany jest do ćwiczeń takich jak zarzut, podrzut, wyciskanie oraz wiosłowanie w opadzie tułowia.

 • Oczekiwanie na dostawę
  1599,00 

  Posiada wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie aż 195 000 PSI! Gryf olimpijski zbudowany z wysokiej jakości stali wyposażony w oksydowane głowice oraz gryf wykończony złotą powłoką ceramiczną.

 • 1479,00 

  THORN FIT Bow Bar jest specjalistycznym gryfem, który zapewnia maksymalną stabilizację oraz redukuje ucisk na ramionach i barkach podczas przysiadów ze sztangą. Trening przy zastosowaniu gryfu Bow jest dużo bardziej komfortowy i efektywny. Gryf Bow jest idealny do przysiadów, ale również ćwiczeń takich jak wyciskanie na ławce, unoszenie barków, wykroki lub […]