Skakanka THORN FIT Speed Rope 2.0

Oczekiwanie na dostawę

34,90 

Skakanka Speed Rope 2.0 jest jeszcze szybsza dzięki łożyskowanym końcówkom. Długa rączka ze stalowymi głowicami i zwiększona grubość stalowej linki zamkniętej w wytrzymałej osłonce znacznie podnoszą wytrzymałość skakanki i jakość treningu.

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

SKU: 5908277301729 Kategorie: , , , , Tag: Najniższa cena w ciągu ostatnich 30-tu dni: 34,90 

SKAKANKA THORN FIT SPEED ROPE 2.0

Nasza nowa skakanka Speed Rope 2.0 jest jeszcze szybsza dzięki łożyskowanym końcówkom. Długa rączka ze stalowymi głowicami i zwiększona grubość stalowej linki zamkniętej w wytrzymałej osłonce znacznie podnoszą wytrzymałość skakanki i jakość treningu.

Zakres użytkowania:

skakanie przez skakankę, double-unders, criss-cross

Specyfikacja:

  • długość rączki: 16cm (całkowita długość: 18,5cm)
  • stalowa łożyskowana głowica
  • średnica stalowej linki: 2,5mm (pogrubiona średnica dla osiągnięcia lepszego zamachu)
  • długość stalowej linki: 3metry
  • regulowana długość linki
  • transparentna czerwona osłonka linki zabezpieczająca przed przecieraniem
  • waga: 105g.

Warto wiedzieć, że po dopasowaniu długości skakanki należy odciąć nadmiar linki dla osiągnięcia lepszego zamachu i szybkości podczas ćwiczeń.

Skakanka Speed Rope – wysoka jakość w przystępnej cenie

Wybierając skakankę Speed Rope można mieć pewność wyboru wysokiej jakości sprzętu. Pozwala na osiągnięcie świetnych wyników, a wszystko dzięki łożyskowanym końcówkom, w które jest wyposażona. Długa rączka skakanki, stalowe głowice i gruba stalowa linka w trwałej osłonce, dają pewność wyboru sprzętu wysokiej jakości w przystępnej cenie. Dzięki trwałości wszystkich materiałów, z których jest wykonana, można z całą pewnością postawić na skakankę Speed Rope, która pozwoli na podniesienie jakości treningu i wyników. Warto wiedzieć, że stalowa linka, która posiada średnicę 3 mm, daje możliwość osiągnięcia wyjątkowo dobrego zamachu podczas skoków. Przeznaczona jest do tradycyjnego treningu czy rozgrzewki na skakance, a także do criss-cross i double-unders.

Jak wyregulować długość skakanki Speed Rope?

Kiedy marzymy o efektywnym treningu na skakance Speed Rope, konieczne jest jej odpowiednie wyregulowanie. Należy dopasować długość skakanki do osobistych wymagań i potrzeb, a także stopnia zaawansowania ćwiczeń. Aby to zrobić, należy stanąć jedną nogą na połowie skakanki i naprężyć linki. Pamiętajmy, że końcówki rączek muszą się znajdować mniej więcej na wysokości połowy ramienia. Jeśli zapas linek po wyregulowaniu jest zbyt długi, należy obciąć nadmiar cęgami. Co ważne, warto zostawić sobie kilka centymetrów linki na wypadek konieczności jej regulowania. Warto wiedzieć, że osoby, które są początkujące w treningach na skakance, powinny korzystać z dłuższej skakanki niż osoby, które długo trenują skoki.

Jakie są korzyści z treningów na skakance?

Trening ze skakanką to niezwykle popularna forma aktywności, nie tylko wśród osób, które na co dzień pracują nad sylwetką, ale także wśród sportowców. Pomimo iż wydaje się świetną zabawą, jest dość wymagająca. Pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej zgromadzonej na brzuchu, w tali, na pupie, udach i łydkach. Co ważne, ćwiczenia na skakance pozwalają na zwiększenie wydolności, ogólnej kondycji i wytrzymałości. Dzięki skakance możliwe jest osiągnięcie szybkich efektów. Niezwykle istotne jest, aby wybierać sprzęt wysokiej jakości, który pozwoli na osiągnięcie zamierzonych efektów i dobrych wyników. Nasza skakanka Speed Rope zapewnia wysoką jakość, trwałość i możliwość dopasowania skakanki do własnych potrzeb. To bardzo ważne, szczególnie jeśli dopiero zaczynamy przygodę z treningami na skakance.

Jak wybrać dobrą skakankę do treningu?

Wybór odpowiedniej skakanki stanowi ogromne wyzwanie dla wielu osób. W końcu sprzęt powinien umożliwiać, jak najlepsze wykonywanie treningów, które będą efektywne. Musi wyróżniać się trwałością i wysoką jakością wykonania. Nasza skakanka Speed Rope 2.0 to świetny wybór dla osób początkujących i profesjonalistów. Jest wykonana z trwałych surowców, dlatego zapewnia ogromną wytrzymałość. Jeśli jednak nadal nie możesz zdecydować się na wybór odpowiedniego sprzętu, spójrz na nasze inne propozycje wysokiej jakości skakanek. To ogromny wybór, dlatego każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich wymagań.

Może spodoba się również…