Plecak THORN FIT Division Backpack 40L army green

299,00 

Oczekiwanie na dostawę

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

Plecak taktyczny THORN+fit Division o pojemności 40 litrów wykonany został z nylonu balistycznego o splocie Oxford 600D, odpornego na rozdzieranie i przecieranie.
Wszystkie kieszenie są zamykane na zamki błyskawiczne – grube, spiralne, z podwójnymi suwakami, których praca jest szybka i płynna.
System nośny gwarantuje wygodę i doskonałą wentylację pleców. Zarówno szelki i plecy wyposażono w poszycie z pianki oraz siatki typu “mesh”.
Dostosowanie rozmiarów zewnętrznych plecaka możliwe jest dzięki pasom kompensacyjnym – na każdym z obu boków, na spodzie oraz szczycie. Skrócenie pasów umożliwia spłaszczenie plecaka, np. w sytuacji, gdy komora główna jest opróżniona, a wypełnione są mniejsze kieszenie. Pozwala to zachować stabilność plecaka i jego smukły wygląd.

Plecak wyposażono w panele z rzepem, umożliwiające personalizację plecaka przez przypięcie dodatkowych Rzepów THORN+fit.
Plecak posiada duże możliwości dołączania wyposażenia i konfigurowania jego dostępności dzięki zastosowaniu militarnego systemu troczenia “MOLLE” umieszczonych z przodu oraz po bokach plecaka. Są one niezwykle przydatne do stabilnego jednoczesnego mocowania przenoszonych na zewnątrz plecaka elementów takich jak kurtka, roller, kamizelka taktyczna, mata treningowa lub pas do podnoszenia ciężarów.
Plecak Division wewnątrz posiada osoboną przestrzeń do bukłaka systemu hydracyjnego wyposażoną w 2 plastikowe zaczepy oraz stały otwór do wyprowadzenia wężyka. W razie potrzeby, w tej przestrzeni można odseparować odzież potreningową.
Plecak wyposażono również w D-ringi (zamknięte oczka w kształcie litery “D”), umiejscowione na szelkach, umożliwiające zamocowanie do plecaka karabińczyka z bidonem.Plecak posiada dużą kieszeń na system hydracyjny oraz 4 niezależne pojemne komory:
– komorę główna z kieszenią na zamek oraz siatkowaną przegrodą na skakankę i inne akcesoria oraz zamykaną kieszeń na dokumenty
– komorę środkową z wbudowanymi przegródkami o różnych wielkościach, nadającą się na ręcznik, klapki itda
– komorę zewnętrzną małą, górną na klucze, telefon itd
– komorę zewnętrzną dużą, dolną w której zmieszczą się 2 duże shakery lub kółka gimnastyczne wraz z taśmami; kieszeń wyposażona jest dodatkowo w organiser

– naszywki nie są dołączone do plecaka. 

Dane techniczne:
Model: Division
Pojemność: 40 litrów
Materiał: 100% polyester, 600D Oxford
Kolor: army green
Wymiary: 530mm x 305mm x 255mm
Specjalna konstrukcja taśm
Waga: 1,5kg