Ściągacz nadgarstka THORN FIT Wrist Wrap 24inch Black

Oczekiwanie na dostawę

49,00 

Elastyczne ściągacze na nadgarstki ułatwiają podnoszenie większych ciężarów i zmniejszają ryzyko kontuzji nadgarstków. Ich funkcją jest ustawienie nadgarstków we właściwej pozycji i zapewnienie wsparcia przy wyciskaniu sztangi.

Pozostałe wersje kolorystyczne:

Oczekiwanie na dostawę

Powiadom o dostępności

ŚCIĄGACZ NADGARSTKA THORN FIT WRIST WRAP 24″ BLACK

Elastyczne ściągacze na nadgarstki ułatwiają podnoszenie większych ciężarów i zmniejszają ryzyko kontuzji nadgarstków.

Ich funkcją jest ustawienie nadgarstków we właściwej pozycji i zapewnienie wsparcia przy wyciskaniu sztangi.

Usztywniacze na nadgarstki o długości 24 cale są rekomendowane do treningów z większymi ciężarami, gdzie wsparcie nadgarstka i kontrola są znacznie istotniejsze niż szybkość.

Duży zakres elastyczności ściągaczy na nadgarstki pozwala na dostosowanie komfortu i wsparcia nadgarstka w zależności od potrzeb.

Zakres użytkowania:

podnoszenie ciężarów, dwubój olimpijski, trójbój olimpijski, trening funkcjonalny, elementy gimnastyczne

Specyfikacja:

  • Dostosowane do ćwiczeń ze sztangą i ćwiczeń gimnastycznych
  • Idealne do większości WOD’ów
  • Zmniejszają ryzyko kontuzji nadgarstka
  • Ułatwiają podnoszenie większych ciężarów
  • Zapewniają maksymalne wsparcie
  • Silikonowy uchwyt i elastyczna pętla pozwala na szybkie założenie i zdjęcie ściągacza
  • Górna warstwa rzepa przykryta jest matowym, miękkim syntetycznym materiałem
  • długość: 24″ (60,96 cm)
  • opcja kolorystyczna – czarna

Produkt jest dostępny również w innych wersjach kolorystycznych:

 

Ściągacz na nadgarstki – niezbędny podczas treningów

Podnoszenie ciężarów to obciążająca praca do wykonania dla nadgarstków. Są narażone na przeciążenia i podatne na kontuzje, dlatego szalenie istotne jest ich odpowiednie zabezpieczenie. Właśnie w tym celu wykorzystuje się ściągacze na nadgarstki. To one mają za zadanie usztywnić nadgarstki i zapewnić im pełne wsparcie w czasie treningu. To oprócz rozgrzewki najważniejszy element treningu. W naszym sklepie kupisz dobry ściągacz do nadgarstków Thorn Fit. To wysoka jakość, która sprawdza się na każdym treningu, gdzie wymagane jest podnoszenie ciężarów. Korzyści z ich stosowania zaskoczą wszystkie trenujące osoby, gdyż znacznie ograniczają ryzyko kontuzji, które mogą być poważnymi i bolesnymi urazami i na długo mogą wykluczyć z treningów.

Jakie są usztywniacze na nadgarstki od Thorn Fit?

Usztywniacze na nadgarstki Thorn Fit do wysoka jakość, uniwersalność i funkcjonalność. Są polecane do usztywniania nadgarstków podczas podnoszenia ciężarów, w treningu funkcjonalnym, gimnastyce, a także dwuboju i trójboju olimpijskim. Ich wysoka jakość sprawia, że coraz więcej ludzi decyduje się na ich zakup. W końcu dobry sprzęt jest podstawą udanego treningu. To właśnie dobrze dobrane ściągacze na nadgarstki skutecznie zapobiegają bolesnym kontuzjom. Ich długość to aż 24 cale, dlatego są idealnym zabezpieczeniem nadgarstków podczas treningów. Dodatkowo ich elastyczność nie utrudnia ruchów, dzięki czemu trening może być efektywny. Usztywniacze na nadgarstki Thorn Fit to jakość sama w sobie, o czym świadczy ogromna liczba ich użytkowników. Dobry ściągacz do nadgarstków powinien spełniać wszystkie założenia i funkcję, dlatego już dziś warto postawić na wysoką jakość!

Ściągacz nadgarstków – postaw na jakość

Ściągacz do nadgarstków Thorn Fit zapewnia maksymalne wsparcie w czasie podnoszenia ciężarów. Jest nie tylko idealną ochroną przed kontuzjami, ale także ułatwia podnoszenie większych ciężarów. To niewątpliwe zalety naszych ściągaczy nadgarstków. Przez dbałość o komfort użytkowników ściągaczy, posiadają one aż 24 cale długości, dlatego są idealnym wyborem do treningów z duży obciążeniem, gdzie tradycyjne ściągacze nadgarstków mogą okazać się niewystarczające. Warto wspomnieć o silikonowym uchwycie, który posiadają, a także o elastycznej pętli, dzięki której wkładanie i ściąganie usztywniaczy jest dziecinnie proste. Nasze usztywniacze nadgarstków występują w kolorze czarnym, dzięki temu są uniwersalne i funkcjonalne. Zapinane są na rzep, którego górna warstwa jest pokryta matowym i miękkim materiałem syntetycznym. Wybierając nasze ściągacze, możesz mieć pewność inwestycji w profesjonalne akcesoria, które sprawdzą się w każdych warunkach. Ich wysoka jakość, pozwala na maksymalny komfort użytkowania i trwałość. Jeśli nadal nie wiesz, jakie ściągacze nadgarstków wybrać, spójrz na nasze inne usztywniacze nadgarstka i wybierz produkt, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.