Usztywniacze ściągacze

Filtry
Gotowe

7 Products

Usztywniacze i ściągacze na nadgarstki THORN FIT zostały zaprojektowane z myślą o komforcie, bezpieczeństwie i efektywności ćwiczeń wszystkich osób, zarówno profesjonalnych sportowców jak, i amatorów. Idealnie sprawdzają się jako ochrona przed przeciążeniem przy treningach siłowych i podnoszeniu ciężarów, jednak zastosowanie tych akcesoriów jest zaskakująco szerokie. Ściągacz na nadgarstek bywa również przydatny na siłowni w treningach po różnego rodzaju urazach, czy przy zespole cieśni nadgarstka. Może ułatwiać ćwiczenia rehabilitacyjne i przyspiesza rekonwalescencję. Usztywniacze na nadgarstki przydatne są także dla osób uprawiających gimnastykę, w tym tę artystyczną i trenujących z drążkiem. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, w której znajdziesz najwyższej jakości usztywniacze, a my postaramy się przybliżyć Ci ich funkcje oraz praktyczne sposoby zastosowania.

Usztywniacze na nadgarstki – siłownia i nie tylko

Miejscem, w którym praktycznie możemy wykorzystać usztywniacze na nadgarstki, jest siłownia. To właśnie w tym miejscu trenujemy z różnego rodzaju sprzętem, często przy dużych obciążeniach, a poszczególne ruchy podczas treningów często wymagają dodatkowego zabezpieczenia nadgarstków. Usztywniacze pozwalają ustawić tę część ciała w odpowiedniej, bezpiecznej pozycji, dzięki czemu każdy ruch, nawet przy dużym obciążeniu wykonywany jest bezpieczniej. Dodatkowa stabilizacja sprawia, że usztywniacze na nadgarstki stosowane są głównie przy podnoszeniu ciężarów, ale równie dobrze sprawdzają się w treningu funkcjonalnym na siłowni.

Praktyczne wykorzystanie ściągaczy na nadgarstki

Ściągacz na nadgarstek stanowi dobre wsparcie przy treningach siłowych czy aktywnościach z drążkiem. Zabezpiecza nadgarstek podczas ćwiczeń, w których duży nacisk kładzie się na siłę chwytu dłoni oraz stabilność nadgarstków. Usztywniacze na nadgarstek wpierają nie tylko doświadczonych sportowców, ale również osoby, które sport uprawiają hobbystycznie, a dodatkowo zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami ze stawami. W treningach powinny o nich pomyśleć także osoby na co dzień pracujące przy komputerze oraz z myszką – to nienaturalne i wielogodzinne ułożenie nadgarstka sprzyja jego osłabieniu i dolegliwościom bólowym.

Usztywniacze na nadgarstki THORN FIT

Nasze usztywniacze na nadgarstki to wysokiej jakości profesjonalne akcesoria sportowe, które wykonane zostały z dbałością o najdrobniejsze detale. W naszej ofercie znajdziesz elastyczne ściągacze o różnej długości, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do swoich potrzeb. Ściągacze o długości 12 cali są idealne do treningów funkcjonalnych i WOD’ów, w których wsparcie nadgarstka i szybkość są jednakowo ważne. Z kolei ściągacze o długości 24 cali mają zastosowanie w treningach ze zdecydowanie większymi ciężarami, gdzie znaczna stabilizacja nadgarstka jest istotniejsza. Usztywniacze, w przeciwieństwie do ściągaczy, możesz owijać nie tylko wokół nadgarstka, ale także w poprzek dłoni, pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, dzięki czemu zapewnią Ci one pewny i mocny chwyt przyrządów gimnastycznych lub sztangi. Usztywniacze na nadgarstek wykonane zostały z nowoczesnego, szybkoschnącego materiału “rip-stop”, którego charakterystyczna struktura pozwala na wyjątkowo mocne przesztywnienie nadgarstka. Materiał ten składa się w 85% z wysokogatunkowej bawełny, która zapewnia dłoniom doskonałą cyrkulację powietrze, dzięki czemu Twoja skóra jest chroniona przed nadmiarem wilgoci i odparzeniami. Dodatek elastanu w składzie materiałowym sprawia, że ściągacze na nadgarstki można idealnie dopasować do kształtu ciała. Nasze elastyczne ściągacze wyposażyliśmy w silikonowy uchwyt i elastyczną pętlę, która ułatwia ich ściąganie, jak i zakładanie. Co ważne, nasze usztywniacze i ściągacze zapewniają maksymalną ochronę stawu nadgarstkowego. Są to jedne z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów użytkowanych na siłowni czy w boxach crossfitowych. Pełnią także dużą rolę w profilaktyce urazów, dlatego cieszą się uznaniem wśród miłośników crossfitu, trójboju, dwuboju oraz kalisteniki.

Usztywniacze i ściągacze nadgarstka doskonale sprawdzają się w wielu sportach. Dzięki ustabilizowaniu stawu, zmniejszają ryzyko kontuzji podczas ćwiczeń. W naszej ofercie znajdziesz również ochraniacze na piszczele, dzieki którym będziesz mógł bezpiecznie trenować.