Ochraniacze i stabilizatory

Filtry
Gotowe

23 Products

Uprawianie sportu powinno nieść za sobą satysfakcję z osiągania kolejnych celów, korzyści zdrowotne i wzrost pewności siebie. Nie wolno zapominać jednocześnie o tym, że wykonywanie każdego kolejnego ćwiczenia należy przeprowadzać z myślą o własnym bezpieczeństwie. Jeśli więc nie chcesz doświadczyć poważnej kontuzji, by móc dalej cieszyć się ulubionym rodzajem aktywności fizycznej, polecamy Ci zainwestowanie w ochraniacze i stabilizatory z naszej oferty. W sklepie Thorn Fit znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zyskać komfort psychiczny podczas nawet najbardziej wymagającego ćwiczenia, niezbędny do odpowiedniego panowania nad własnym ciałem.

Ochraniacze na kolana – w jakich sportach mogą się przydać?

Wśród akcesoriów, które mamy przyjemność zaoferować swoim Klientom, znalazły się m.in. ściągacze na kolana. Powstały one z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach chcących uniknąć otarć naskórka i wielu innych niepożądanych efektów, powstających w wyniku upadku na twardą powierzchnię. Dodatkowo ochraniacze doskonale stabilizują. Proponowane ochraniacze na kolana są dostępne w różnych rozmiarach i sprzedawane wyłącznie parami, a do ich głównych zalet zaliczają się przede wszystkim: wysoki poziom ochrony przed kontuzją, polepszenie przepływu krwi i możliwość wykonywania dowolnych ruchów nogami przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. Polecane przez nas wyroby dla sportowców z opisywanej grupy często stanowią dodatkowo interesujący element ubioru ich użytkowników, przystosowany do tego, aby odpowiednio służyć im przez bardzo długi czas nawet przy regularnym stosowaniu. Ściągacze na kolana dodatkowo nie zsuwają się z nich zbyt łatwo i pozwalają uniknąć ich przeciążenia np. przy podnoszeniu ciężarów.

Inne rodzaje ochraniaczy i stabilizatory z oferty Thorn Fit

Na asortyment sklepu Thorn Fit składają się artykuły dedykowane profesjonalnym sportowcom, jak i tym, którzy właśnie rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Wśród nich znajdziesz m.in. ochraniacze na piszczele w wyrazistych kolorach, różnych rozmiarach i przeznaczone dla miłośników takich ćwiczeń, jak na przykład martwy ciąg, skoki na skrzynię czy wspinaczka po linie. Dużą popularnością wśród Klientów cieszą się również stabilizatory na nadgarstki, chroniące je przed zwichnięciem, złamaniem i innymi kontuzjami, charakterystycznymi zwłaszcza dla osób podnoszących ciężary i miłośników gimnastyki. Nasze ściągacze na nadgarstki powstają z wysokiej jakości tkanin, używanych m.in. przy produkcji mundurów wojskowych, co stanowi najlepsze potwierdzenie ich trwałości. Nadają się do zastosowania praktycznie na każdej ręce, niezależnie od jej rozmiaru. Są to artykuły zabezpieczające dostosowane do potrzeb zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Sprzęt zabezpieczający dla amatorów i profesjonalistów

Ochraniacze kolanowe, stabilizatory na nadgarstki czy nakolanniki z oferty Thorn Fit uzupełniają inne produkty, polecane osobom mającym na uwadze własne bezpieczeństwo podczas ćwiczeń w siłowni, na sali czy nawet we własnym domu. Korzystając z naszej oferty możesz więc pozyskać też skórki czy pasy dla ciężarowców. Pierwsze z wymienionych przydadzą się zwłaszcza zwolennikom takich ćwiczeń, jak np. podciąganie na drążku, w przypadku których łatwo o uszkodzenie skóry dłoni w wyniku silnego ściskania przyrządu do ćwiczeń nawet przez krótki czas. Pas do podnoszenia ciężarów ma natomiast chronić odcinek lędźwiowy kręgosłupa w trakcie wykonywania przysiadów z dużym obciążeniem, podrywania sztangi i martwego ciągu. W naszym sklepie możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo podczas różnego rodzaju ćwiczeń, co jest szczególnie ważne w przypadku osób dopiero wkraczających w świat sportu. Jeśli więc nie chcesz zbyt prędko się do niego zniechęcić, sięgnij po ochraniacze i stabilizatory przez nas proponowane.