Zestaw THORN FIT Lacrosse Ball Red + Spine Roller

89,00 

Prezentujemy zestaw mobility do niwelowania napięć mięśniowych zawierający Roller Spine i piłkę Lacrosse MTR Red.
Zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na sali ćwiczeń.

Dostępne

SKU: 5902701529826 Kategorie: , , Tag:

ZESTAW ROLLER SPINE I PIŁKA LACROSSE RED THORN FIT

W zestawie taniej!
Prezentujemy zestaw mobility do niwelowania napięć mięśniowych zawierający Roller Spine i piłkę Lacrosse MTR Red.
Zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na sali ćwiczeń.

W skład zestawu wchodzi:

  • Spine Roller został zaprojektowany, aby rozbijać sploty mięśniowe, niwelować napięcie mięśniowe i zmniejszać ich sztywność. Niezależnie czy jest użytkowany aby zminimalizować ból czy też jako codzienny trening mobility, roller jest skonstruowany tak aby jednocześnie pobudzać i rozluźniać głęboką tkankę mięśniową.
    Spine Roller jest znacznie dłuższy niż pozostałe wałki na rynku. Jego długość, która wynosi 45 cm pozwala na swobodne rozbijania dużych grup mięśniowych. Geometria zewnętrzna posiada przewężenie na środku wałka, które pozwala na pominięcie wyrostków kolczystych kręgosłupa co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z rollera.
    Wykonany z odpornego PVC i lekkiej i wytrzymałej pianki EVA jest odporny na pot, łatwy w czyszczeniu i zmieści się do większości toreb treningowych.
  • Piłka lacrosse jest najprostszym i najbardziej efektywnym narzędziem do zwiększania mobilności. Jest również niezastąpiona przy rozbijaniu napięć w splotach mięśniowych, powięziach i punktów trudnych do rozmasowania.
    Zaleca się używanie piłki po ciężkich treningach siłowych oraz wytrzymałościowych. Gumowa powłoka minimalizuje ślizganie się piłki i umożliwia dokładne rozmasowanie wybranej część ciała.
    Wersja MTR (kolor czerwony) wykonana została z twardszej gumy niż czarna wersja piłki Lacrosse. Wykorzystywana jest przy bardziej intensywnym masażu mięśni głębokich.