Zestaw THORN FIT Mata TPE + Roller Hybrid

99,00 

Zestaw ten idealnie nadaje się do ćwiczeń fitness, pilates, mobility, rehabilitacji oraz wielu innych. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na sali ćwiczeń.

Dostępne

SKU: 5902701529840 Kategorie: , , Tag:

ZESTAW FITNESS MATA TPE I ROLLER HYBRID THORN FIT

W zestawie taniej!
Prezentujemy zestaw zawierający Matę TPE oraz Roller Hybrid
Zestaw ten idealnie nadaje się do ćwiczeń fitness, pilates, mobility, rehabilitacji oraz wielu innych. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i na sali ćwiczeń.

Zestaw zawiera:

 • Matę THORN Fit wykonaną z materiału TPE. Mata jest niezwykle lekka i łatwa w transporcie (mata ma 4 mm grubości i waży tylko 525g)
  Nadaliśmy naszym matom komfortową strukturę oraz teksturę, która zapobiega ślizganiu się maty na podłodze.
  Mata jest polecana szczególnie dla alergików – zamknięte struktury komórek tej maty zapobiegają absorpcji potu, brudu itp.
  Materiał TPE jest w 100% biodegradowalny, w pełni ekologiczny, przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Poddaje się recyclingowi.
  Wymiary 172 x 61 cm zapewniają powierzchnię, na której swobodnie możesz wykonywać dowolne ćwiczenia, łącznie z rozciąganiem i mobility.
  Grubość 4 mm zapewnia komfort i amortyzację a niska waga pozwala zabrać własną matę ze sobą na każdy trening.
 • Roller Hybrid, który ma szerokie spektrum użycia i zapewnia efekt masażu.
  Roller został zaprojektowany, aby rozbijać sploty mięśniowe, niwelować napięcie mięśniowe i zmniejszać ich sztywność.
  Roller Hybrid jest wykonany z EPP – przyjaznej środowisku i w pełni podlegającej recyclingowi pianki. Jest ona niezwykle lekka, a zarazem wytrzymała dzięki doskonałym właściwościom tłumiącym uderzenia. EPP jest bezwonne, odporne na zanieczyszczenia i łatwe do sanitaryzacji.
  Roller składa się z 2 elementów: czarno-białego rollera o średniej gęstości oraz czarnego cylindra o większej gęstości, który może być użytkowany jako wkład usztywniający, roller o mniejszej średnicy oraz łącznik rollerów.
  Roller Hybrid jest lekki i kompaktowy – z łatwością zmieści się do większości toreb treningowych.